Search
Close this search box.

Bestuur, Stichtingsraad en Coördinatoren

Het Bestuur bestaat uit:

Saskia Bolten- voorzitter,
Gerke Kok- secretaris,
Jenny Goedhart en Gé de Joode- penningmeesters,
Luitgard Verbiest
Bertjan Bosselaar

Rooster van aftreden bestuur:

1 Juli 2024: Gerke Kok
17 december 2025: Jenny Goedhart en Gé de Joode
1 november 2026: Luitgard Verbiest
1 december 2026: Saskia Bolten en Bertjan Bosselaar

Bestuursleden zijn herbenoembaar

De Stichtingsraad (Raad van toezicht) bestaat uit:

Klaas van Breugel
Johan de Gelder
Gerwin Guichelaar
Hans van Wingerde

De Coördinatoren zijn:

Gonny de Caluwé-Komdeur
Miriam Korevaar

Statuten en Beleidsplan

De statuten en het beleidsplan zijn hier te vinden